Оголошення 33 сесія

Дата: 15.06.2020 18:03

Бобровицька міська рада повідомляє, що 26 червня 2020 року об 11 годині у адмінприміщенні (зал засідань, ІІІ поверх) за адресою: м.Бобровиця, вул. Незалежності, 46 відбудеться 33 сесія 7 скликання.  На сесію запрошуються: депутати Бобровицької міської ради.

33 сесії Бобровицької міської ради 7 скликання, 26.06.2020 року

1. Про  внесення  змін  та  доповнень  до  Програми  фінансової  підтримки хворих  підвідомчої  території  Бобровицької  міської  ради з  хронічною  нирковою  недостатністю , що  отримують  програмний  гемодіаліз  у  лікувальних  закладах, на  період  карантинних обмежень із  протидією короновірусної  інфекції COVІD-19.

2. Про внесення змін до рішення міської ради  від 24 грудня 2019 року   №1114-26/VII «Про бюджет Бобровицької міської об'єднаної територіальної  громади  на 2020 рік».

3. Про внесення змін до рішення 29 сесії міської ради VІІ скликання від 25.02.2020 р. № 1225-29/VІІ.

4. Про внесення змін до Положення про відділ “Центр надання адміністративних  послуг” Бобровицької міської ради

5. Про затвердження Положення про сектор надання адміністративних послуг  з питань соціального захисту населення відділу “Центр надання адміністративних послуг” Бобровицької міської ради.

6. Про  оренду  автомобіля  для транспортних   послуг  міської  ради.

7. Про  затвердження  договору  безоплатного  користування(позички)  майна.

8. Про  затвердження  акту  приймання  -передачі  трактора МТЗ-80 № 13866 ЯО та  причіпа  до  трактора.

9. Про  реорганізацію Ярославського  та  Старобасанського  закладів  загальної  середньої  освіти   І-ІІ  ступенів Бобровицької  міської  ради Чернігівської  області.

10. Про  ліквідацію Сухинської  філії І ступеня Бобровицького ЗЗСО   І-ІІ ступенів № 1.

11. Про  затвердження  розпоряджень  міського  голови ,  прийнятих  у  міжсесійний  період.

12. Земельні  питання.

13. Інші питання.