Відбулися проводи призовників до лав Збройних Сил України

Дата: 15.06.2020 10:56

Сьогодні в приміщенні районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відбулися проводи призовників 2020 року на строкову службу до лав Збройних Сил України.
Дана подія завжди хвилююча і водночас урочиста: для призовників – знаменна початком служби у Збройних силах України, а у батьків - викликає почуття гордості та радості за своїх синів, за те, що виростили їх, і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.

Відкриваючи захід, було оголошено Указ Президента України, відповідно до якого 23 юнаки Бобровицького району призвано на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.

Зі словами вітання і найкращими побажаннями перед новобранцями виступив військовий комісар  Бобровицького РТЦК та СП Олег Олешко. Звертаючись до призовників побажав  з честю присягнути на вірність Україні, гідно пройти загартування, навчання, військову підготовку й служити українському народові мужньо і самовіддано.

У ході привітань новобранцям було вручено подарунки від міської ради.

Відділ сім’ї, молоді та спорту

міської ради