Дата: 12.06.2020 15:39

Бобровицька міська рада повідомляє,
 що 23 червня  2020 року  об 11.00 годині, у адмінприміщенні  за адресою: м. Бобровиця, вул.Незалежності, 46  відбудеться засідання виконавчого комітету Бобровицької міської ради

Питання для розгляду:

1.Про стан профілактики злочинності та запобігання проявам корупції у Бобровицькій міській раді за підсумками І півріччя 2020 року.

2. Про стан кадрової роботи у Бобровицькій міській раді за підсумками І півріччя 2020 року.

3. Про погодження внесення змін та доповнень до  Програми фінансової підтримки хворих підвідомчої території Бобровицької міської ради з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз у лікувальних закладах,  на період карантинних  обмежень, пов’язаних із  протидією  коронавірусній інфекції COVID-19.

4. Про розгляд вироків  Бобровицького  районного суду.

5. Про встановлення тарифу на проїзд на внутрішньоміських автобусних маршрутах загального користування (в режимі маршрутного таксі).

6. Про  затвердження плану реформування системи інституційного догляду та виховання дітей  на 2020-2026 роки.

7. Про міжвідомчу робочу групу з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на підвідомчій території Бобровицької міської ради.

8. Про затвердження Положення про порядок оформлення  будинкових книг на підвідомчій території Бобровицької міської ради.

9.  Про затвердження  розпорядження міського голови.

10. Про затвердження посадових інструкцій працівників сектору надання адміністративних послуг з питань соціального захисту населення відділу “Центр надання адміністративних послуг” Бобровицької міської ради.

11. Про  затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Бобровицької міської ради.

12. Про розгляд звернень громадян  з питань квартирного обліку.

13. Про зміну адреси.

14. Про погодження розміщення   атракціонів.

15. Про надання грошової  допомоги на поховання.

16.  Про надання грошової допомоги.

17. Інші питання.