Робоча нарада щодо обговорення проєкта очисних споруд

Дата: 11.06.2020 14:23

Сьогодні, 11 червня, міський голова Тетяна Ковчежнюк, провела робочу нараду, за участі Василя Кучерини, першого заступника міського голови, Вікторії Грабової, начальника фінансового управління міської ради, Світлани Дудар, начальника відділу будівництва, житлово-комунального господарства та благоустрою міської ради, Юрія Коваля, начальника відділу містобудування та архітектури, головного архітектора, Інни Овдій, начальника відділу правового забезпечення та кадрової роботи міської ради, щодо обговорення проєкта «Будівництво очисних споруд, каналізаційної насосної станції та напірного колектору в місті Бобровиця».

Під час наради обговорили основні проблемі питання, визначили стан доопрацювання проєкту.

Організаційний відділ міської ради