Заходи з встановлення пам’ятних знаків

Дата: 28.05.2020 12:15

Сьогодні на Пагорбі Слави проведено заходи по збереженню пам’яті та патріотичного виховання молоді. У заходах взяв участь заступник міського голови Сергій Циба, представники Бобровицького районного центру комплектування та соціальної політики.
У цей день було відкрито реконструйований пам’ятний знак воїнам-інтернаціоналістам та встановлено пам’ятний знак воїнам-прикордонникам.

Пам’ятний знак - символ нашої вдячності тим, хто загинув захищаючи рідну землю, батьківські домівки, незалежність нашої держави та майбутнє своїх дітей і онуків. Усі вони: молоді й сиві, представники різних часів, народів - заслуговують на нашу пам’ять та пам’ять наших нащадків.

Зі словами вдячності до присутніх зверталися голова Бобровицького районного відділення Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Віктор Акінцов, голова районної ради ветеранів Ольга Поддубна,

Було проведено церемонію освячення пам’ятних знаків.

Присутні вшанували загиблих героїв хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Організаційний відділ міської ради