Відбулось засідання сесії міської ради

Дата: 27.05.2020 15:54

27 травня відбулось засідання 32 сесії  міської  ради VII скликання під головуванням міського голови Тетяник Ковчежнюк. У роботі сесії взяли участь 24 депутати,  заступники міського голови, в.о. голови районної державної адміністрації Тетяна Ляшенко, голова районної ради Володимир Ляховенко та начальники відділів міської ради.
На розгляд міської ради винесено вцілому 162 проєкти рішень.

З питання стосовно внесення змін у додаток №2 Програми економічного і соціального розвитку Бобровицької міської ради (об’єднана територіальна громада), на 2020 рік, присутніх ознайомила начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності міської ради Надія Орлова.

Щодо питання про внесення змін до Програми з діагностики та лікування на підвідомчій території Бобровицької міської ради інфекції, викликаної COVID-19, на 2020 рік, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Наталія Сонець пояснила, що розглянувши клопотання дирекції КНП «Бобровицька центральна районна лікарня», з урахуванням обговорення на засіданні, міська рада вирішила внести зміни у додаток 2 до Програми.

Тетяна Миколаївна надала коментарі стосовно проєкту рішення «Про внесення змін до Програми роботи з обдарованою молоддю підвідомчої території Бобровицької міської ради на 2019-2021 роки». Людмила Панасюк, начальник відділу освіти міської ради наголосила на необхідності внесення змін до Програми для збереження розмірів стипендій.

Про звіт про виконання бюджету міської об’єднаної територіальної громади за І квартал 2020 року, Вікторія Грабова, начальник фінансового управління міської ради зазначила, що доходи становлять 51 982,3 тис.грн., в тому числі по доходах загального фонду місцевого бюджету – 51 423,3 тис.грн. та по доходах спеціального фонду міського бюджету – 559,0 тис.грн. Видатки – 49 817,9 тис.грн., в тому числі по видатках спеціального фонду – 1 516,5 тис.грн.

Звіт було схвалено без змін і доповнень.

Про внесення змін до рішення міської ради «Про бюджет Бобровицької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» Вікторія Станіславівна, сказала, що міська рада визначила на 2020 рік, доходи міського бюджету у сумі 215 194 684 грн, в тому числі доходи загального фонду міського бюджету 213 103 184 грн, доходи спеціального фонду міського бюджету 2 091 500 грн. Видатки міського бюджету у сумі 220 194 623 грн 23 коп, в тому числі видатки загального фонду міського бюджету - 208 241 891 грн, видатки спеціального фонду міського бюджету - 11 952 732 грн 23 коп. Профіцит загального фонду міського бюджету у сумі 4 761 293 грн. Дефіцит спеціального фонду міського бюджету у сумі 9 861 232 грн 23 коп. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів міського бюджету у сумі 20 000 гривень, що становить 0,01 відсотка видатків загального фонду міського бюджету. Резервний фонд міського бюджету у розмірі 100 000 гривень, що становить 0,05 відсотка видатків загального фонду міського бюджету.

Також було розглянуто блок земельних питань, які стосувалися продовження терміну дії договорів оренди землі, затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Всі проєкти рішень були прийняті, як рішення міської ради.

Організаційний відділ міської ради