Дата: 22.05.2020 09:47

Бобровицький РЛВ ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України»  повідомляє, що на підвідомчій території Бобровицької міської ради станом на 22.05.2020 зареєстровано 29 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію СoViD -19 (м. Бобровиця 7, с. Ст. Басань – 2, с. Затишшя – 1, с. Олександрівка – 5, с. Зелене –  8, с. Осокорівка –  2, с. Кобижча – 3, Травкіно - 1)  з них 12 осіб  одужали. Було госпіталізовано в інфекційне відділення КНП «Козелецька ЦРЛ» 7 осіб, всі інші хворі знаходяться на самоізоляції за місцем проживання. Зареєстровано 95 контактних осіб, з них 95 - обстежені ПЛР пробами. Всього проведено обстеження ПЛР-тестами -151.

Бобровицький РЛВ ДУ «Чернігівський ОЛЦ МОЗ України»