Найбільш затребуваними у роботодавців сьогодні є працівники сільськогосподарської галузі

Дата: 20.05.2020 14:05

Про це повідомляє обласна служба зайнятості, в базі даних якої налічується 311 вакансії для трактористів та трактористів-машиністів, 38 вакансій  для робітників з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, 20 вакансій для тваринників тощо.
Сталим попитом у роботодавців користуються водії автотранспортних засобів (227 вакансій), підсобні робітники (221 вакансія).

Також є потреба у робітниках лісогосподарських робіт (23 вакансії), продавцях продовольчих товарів (63 вакансії), кухарях (47 вакансій), швачках (34 вакансії). Медичним закладам не вистачає лікарів (37 вакансій) та сестер медичних (9 вакансій).