Відбулась щотижнева оперативна нарада

Дата: 20.05.2020 10:22

20 травня відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Тетяни Ковчежнюк.
У нараді взяли участь керівники управлінь та відділів виконавчого апарату Бобровицької міської ради.
На початку наради головний спеціаліст з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту відділу будівництва, житлово-комунального господарства та благоустрою міської ради Валерій Байдюк надав статистичні дані про підтверджені випадки захворювання на Covid-19 на підвідомчій території Бобровицької міської ради.

Валерій Олександрович повідомив, що станом на 20.05.2020 зареєстровано 28 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію (м. Бобровиця 7, с. Ст. Басань – 2, с. Затишшя – 1, с. Олександрівка – 5, с. Зелене –  7, с. Осокорівка –  2, с. Кобижча – 3, Травкіно - 1)  з них 9 осіб  одужали. Було госпіталізовано в інфекційне відділення КНП «Козелецька ЦРЛ» 6 осіб, всі інші хворі знаходяться на самоізоляції за місцем проживання. Зареєстровано 91 контактна особа, з них 91- обстежені ПЛР пробами. Всього проведено обстеження ПЛР-тестами -133.

Тетяна Миколаївна вкотре наголосила на дотриманні карантиних вимог.

Керівники управлінь та відділів виконавчого апарату прозвітували про роботу в умовах карантину. В усіх установах дотримуються карантинних умов, консультації надаються дистанційно.

Проводиться ремонт доріг міста, розпочато ремонт водогону.

Міський голова Тетяна Ковчежнюк запропонувала в рамках долучитися  до святкування Дня вишиванки.

Тетяна Миколаївна закликала всіх відповідально ставитися до карантинних обмежень, проводити дезінфекцію, дотримуватися дистанції, використовувати засоби захисту. Нам потрібно навчитися жити з такими правилами, оскільки за інформацією МОЗ восени передбачається нова хвиля захворюваності.

Організаційний відділ міської ради