Розпочато ремонт водогону у місті Бобровиця

Дата: 15.05.2020 12:22

Забезпечення населення громади  якісною питною водою є  одним з пріоритетних завдань Бобровицької ОТГ, розв’язання якого необхідне для збереження здоров’я, поліпшення умов діяльності та підвищення рівня життя населення.
У квітні в  м. Бобровиця  у  районі  центральної водонапірної башти, КП «Міськдобробут» введено в дію свердловину глибиною 167 м , потужністю до 60 м3/год.Встановлено новий  сучасний глибинний насос, який дає можливість  подавати воду, не  використовуючи водонапірну башту.

Міська рада виділила кошти й розпочала роботи по підключенню водопроводу по вулиці  Змачинського.

Як бачать жителі міста, земельні роботи  проводяться  від парку Матері і дитини – тут і вкладають  водопровідні труби.

Мешканці вулиць Покровська, Воїнів Інтернаціоналістів, Космонавтів та Зеленої довго потерпали через відсутність водогону. Тепер жителі даних вулиць  зможуть  підключитися до централізованого водопостачання.

Ремонтні роботи проводить КП «Міськдобробут».

Відділ будівництва, житлово-комунального
господарства та благоустрою міської ради