Шановні жителі громади!

Дата: 15.05.2020 09:46

Завтра, 16 травня, в Україні відзначають День Європи, як день загальних цінностей та історії всіх націй континенту.
Це свято відзначається в Україні на державному рівні з 2003 року, згідно з указом президента Про День Європи, кожну третю суботу травня, а в країнах Євросоюзу — 9 травня.
Це свято є яскравим прикладом того, як успішна співпраця між державами може ґрунтуватися на принципах миру, єдності, сповідування спільних цінностей та інтересів.

Ще з античних часів Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

Сьогодні європейський вимір є потужним стимулом для модернізації національної економіки, створення додаткових можливостей для виходу українських підприємств на зовнішній ринок та залучення інвестицій.

Пам’ятаймо, що Європа починається не за кордоном, а в серці кожного з нас.

Щиро вітаю вас з Днем Європи!

Бажаю миру, добробуту та незламної віри в майбутнє України!

Міський голова                                                                                                 Тетяна КОВЧЕЖНЮК