Відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 14.05.2020 14:45

14 травня відбулось чергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Тетяни Ковчежнюк.
На початку засідання затвердили порядок денний та регламент роботи виконавчого комітету, члени виконкому перейшли до обговорення і прийняття рішень.
На порядок денний винесено 20 проєктів рішень:
1. Про звіт про виконання бюджету міської об’єднаної територіальної громади за 1 квартал 2020 року.
2. Про проєкт рішення «Про внесення змін у додаток №2 Програми економічного і соціального розвитку Бобровицької міської ради (об’єднана територіальна громада), на 2020 рік.

3. Про проєкт рішення «Про внесення змін до Програми роботи з обдарованою молоддю підвідомчої території Бобровицької міської ради на 2019-2021 роки».

4. Про утворення постійно діючої комісії по виявленню, обстеженню та упорядкуванню безхазяйного нерухомого майна, майна відумерлої спадщини.

5. Про  утворення комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Бобровицької міської  ради.

6.   Про затвердження Положення про склад Координаційної ради у справах дітей при виконкомі Бобровицької міської ради.

7. Про розгляд вироків  Бобровицького  районного суду та ухвал Чернігівського апеляційного суду.

8. Про доручення міському голові.

9. Про внесення змін до рішення виконкому Бобровицької міської ради від 29.03.2018 року №49.

10. Про погодження розрахунків поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води ТОВ «Земля і Воля».

11. Про затвердження  розпоряджень міського голови.

12. Про затвердження розрахунку вартості спожитої води під час поливу присадибних ділянок, теплиць та миття особистого транспорту.

13. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

14. Про порушення клопотання перед Чернігівським обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі щодо довгострокового пільгового кредиту.

15. Про розгляд звернень громадян  з питань квартирного обліку.

16.  Про надання службового житлового приміщення та видачу ордера.

17. Про зміну адреси.

18. Про надання грошової допомоги на поховання.

19.  Про надання грошової допомоги.

20. Про звернення дирекції КНП «Бобровицька центральна районна лікарня».

З першого питання про звіт про виконання бюджету міської об’єднаної територіальної громади за І квартал 2020 року виступила Вікторія Грабова, начальник фінансового управління міської ради, яка зазначила, що доходи становлять 51 982,3 тис.грн., в тому числі по доходах загального фонду місцевого бюджету – 51 423,3 тис.грн. та по доходах спеціального фонду міського бюджету – 559,0 тис.грн. Видатки – 49 817,9 тис.грн., в тому числі по видатках спеціального фонду – 1 516,5 тис.грн.

Звіт про виконання бюджету міської об’єднаної територіальної громади за І квартал 2020 року схвалено та подано без змін і доповнень на розгляд постійних комісій та міської ради.

Очільниця міста надала коментарі стосовно проєкту рішення «Про внесення змін до Програми роботи з обдарованою молоддю підвідомчої території Бобровицької міської ради на 2019-2021 роки» та запропонувала подати проєкт вищеназваного рішення на розгляд чергового засідання сесії Бобровицької міської ради. Людмила Панасюк, начальник відділу освіти міської ради наголосила на необхідності внесення змін до Програми для заохочення переможців у предметних олімпіадах.

Всі проекти рішень порядку денного були детально розглянуті та одноголосно підтримані членами виконкому.

Організаційний відділ міської ради