Бобровицька ОТГ розпочала ремонт доріг

Дата: 13.05.2020 08:51
Кількість переглядів: 244

Питання  ремонту стану та утримання  доріг є завжди  актуальним серед населення. Хороші дороги – це зовсім інша якість життя для мешканців громади. Адже це полегшує надання їм послуг, сприяє  безпеці і охороні здоров’я, це прискорить прибуття  пожежників  чи медиків.
На даний час розпочато поточний ремонт доріг по 13 вулицях м.Бобровиця. До переліку вулиць, на яких  розпочато ремонт включено вулиці Незалежності, Чернігівська, 30 років Перемоги, Мольченка, Михайлівська, О.Бичка, Лупицька, Франка, Горького, Щаслива, Свободи, Гагаріна та Пролетарська.

Фото без опису

Без уваги не залишаться і вулиці  старостинських округів. Наразі розпочато ремонт  дороги по вулиці  Б.Хмельницького по Ярославському старостинському округу.

У цьому році ремонтні роботи також заплановано провести в  Кобижчанському, Свидовецькому, Рудьківському, Осокорівському, Пісківському, Озерянському, Браницькому, Бригінцівському та Гаврилівському старостинських округах.

Також, буде проведено ремонт вулиці  Шевченка  в с.Травкине та під’їзна  дорога до с.Макарівка та с.Вишневе.

Ремонтні роботи ведуться за рахунок коштів міського бюджету.

Відділ будівництва, житлово-комунального

господарства та благоустрою міської ради