З Днем пам’яті! З Днем Перемоги!

Дата: 08.05.2020 08:06

Дорогі ветерани та жителі громади!

У ці травневі дні ми відзначаємо дві знакові дати. Вони дуже важливі й тісно пов'язані одна з одною. 8 травня оголошено Днем пам'яті та примирення, 9 травня відзначаємо День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ми пам’ятаємо і низько схиляємо голови у скорботі за усіма полеглими в оборонних і визвольних боях за батьківську землю воїнам, які ціною власного життя відвоювали мир та волю для прийдешніх поколінь.

Вклоняємося та висловлюємо сердечні слова вдячності всім нині живим фронтовикам, партизанам і підпільникам, які мужньо боролися з ворогом, захищаючи рідну українську землю. Всім, хто самовіддано працюючи в тилу, невтомно наближав Велику Перемогу над загарбниками.

Сьогодні ми віримо в свою відроджену та зміцнілу українську армію і знаємо, що вона неодмінно принесе нам черговий День Перемоги.

Доземний уклін усім поколінням захисників України та безмежна вдячність ветеранам Другої світової війни, воїнам-інтернаціоналістам та учасникам бойових дій в зоні АТО/ООС за відвойовані у жорстоких битвах мирні світанки, дитячий сміх і віру у завтрашній день.

Бажаю всім міцного здоров’я, благополуччя, довгих років щасливого життя під чистим мирним небом!

Міський голова                                                                  Тетяна КОВЧЕЖНЮК