ОЧІЛЬНИК МІНРЕГІОНУ ОЛЕКСІЙ ЧЕРНИШОВ ПЕРЕБУВАВ З РОБОЧОЮ ПОЇЗДКОЮ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ

Дата: 30.04.2020 12:39

Сьогодні, 30 квітня, з робочою поїздкою у Бобровиці перебував Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов. Разом з головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком він відвідав об’єкт «Великого будівництва», що фінансується за кошти Державного фонду регіонального розвитку – дитячий садок «Золотий ключик».

Відповідно до проєкту «Реконструкція Бобровицького дошкільного навчального закладу «Золотий ключик» із впровадженням заходів тепло реновації та заміною рулонної покрівлі на шатрову по вул.Чернігівська, 17 б в м.Бобровиця з виділенням черговості: І черга – заміна рулонної покрівлі на шатрову, ІІ черга – утеплення зовнішніх огороджувальних конструкцій та часткова заміна віконних та дверних блоків (коригування)», у 2018 році фактично використано коштів 2490,879 тис.грн., у т.ч. субвенція – 2481,001 тис.грн., з місцевого бюджету – 9,878 тис.грн. У 2019 році фактично використано – 5825,68 тис.грн, у т.ч. субвенція – 4765,376 тис.грн., з місцевого бюджету – 1060,304 тис.грн. У 2020 році фактично використано з місцевого бюджету 683,141 тис.грн. Разом по об’єкту 8999,7 тис.грн., отже, з місцевого бюджету використано 19,5 %.

Готоність проєкту 97-99 %