Реконструкцію навчального закладу буде завершено вчасно

Дата: 29.04.2020 08:10

28 квітня, голова обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко разом з першим заступником голови обласної державної адміністрації Віталієм Загайним ознайомилися з ходом робіт у дитячому садочку «Золотий ключик» у місті  Бобровиця.
Реконструкція дитячого садочку “Золотий ключик” вже майже завершена. Роботи розпочалися у 2018 році. Відтоді дитсадок значно змінився: проведено зовнішнє утеплення, замінено покрівлю, віконні та дверні блоки. Усе це дозволило зменшити витрати енергоресурсів на опалення будівлі.

Загальна кошторисна вартість проєкту – майже 10,7 мільйона гривень. У тому числі 1,7 мільйона – з місцевого бюджету.

Наразі роботи вже завершені. Залишилось оформити дозвільні документи для введення об'єкту в експлуатацію.