До уваги суб’єктів підприємницької діяльності, що здійснюють перевезення пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування

Дата: 24.04.2020 10:56

Розпочинається прийом документів від фізичних та юридичних осіб на конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування , який відбудеться 26 травня 2020 року о 12 годині.

1. Найменування організатора та робочого органу – виконавчий комітет Бобровицької міської ради.
  2. Порядковий номер та основні характеристики  об’єкта конкурсу:
    1. Маршрут Бобровиця – Кобижча  для роботи 1 автобуса, з кількістю місць для сидіння (без місця водія) від 14 до 22, у режимі руху «маршрутне таксі» по затвердженому графіку.
  3. Умови конкурсу

Робота транспорту:

Маршрут Бобровиця – Кобижча  по затвердженому графіку.

Вимоги до рухомого складу :

• сертифікований, допущений УПД ГУНП в Чернігівській обл.  до перевезення пасажирів.

Резерв транспорту :

• відповідно до п.п.4 п. 12  Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою КМУ від 03.12.2008 року № 1081.

Наявність розробленого і погодженого паспорту автобусного маршруту.

Вартість проїзду:

• у відповідності до діючого рішення виконкому про затвердження тарифів.

Перевезення пасажирів:

• з видачею квитків.

Визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів :

• у відповідності до постанови КМУ від 03.12.2008 року № 1081.
  1. Порядок одержання необхідної інформації про об’єкт конкурсу – з оголошення та за адресою: 17400, м. Бобровиця, вул.Незалежності, 46, виконком Бобровицької міської ради, тел. 2-54-50
  2. Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі – 12 травня 2020 року до 16.00 год.
  3. Найменування організації, режим її роботи та адреса, за якою подаються документи для участі в конкурсі – виконком Бобровицької міської ради, відділ правового забезпечення та кадрової роботи, 8.00-17.00 год., 17400, м. Бобровиця, вул. Незалежності, 46. Прийом документів з 8.00 до 16.00 год.
  4. Місце та дата одержання бланків документів для участі в конкурсі - виконком Бобровицької міської ради, відділ правового забезпечення та кадрової роботи (17400, м. Бобровиця, вул. Незалежності, 46), щоденно, крім вихідних, з 27 квітня 2020 року до 12 травня  2020 року, з 8.00 до 16:00 год.
  5. Місце, дата та час початку проведення засідання конкурсного комітету – зал засідань (17400, м. Бобровиця, вул. Незалежності, 46), 26 травня 2020 року, о 12.00 год.
  6. Телефон для довідок з питань проведення конкурсу :      (04632) 2-54-50

Виконком Бобровицької міської ради