Не станьте жертвою шахраїв під час карантину: пам’ятка клієнтам служби зайнятості

Дата: 21.04.2020 14:15
Кількість переглядів: 392

На час дії карантинних заходів Чернігівська обласна служба зайнятості надає послуги клієнтам дистанційно. Відтак, фахівці служби періодично телефонують зареєстрованим безробітним, а також особам, які подали заяву на реєстрацію чи виплату допомоги по безробіттю.
Цією ситуацією можуть скористатися зловмисники, щоб дізнатися персональні дані громадян.
До уваги осіб, зареєстрованих у центрах зайнятості!

Фото без опису

Фахівець служби ніколи не вимагає називати ваші особисті дані. Телефонуючи, він обов’язково відрекомендується: назве прізвище та ім’я, посаду, філію. Звертатиметься до вас на ім’я та по батькові — ця інформація є в наявній базі.

Вас можуть лише попрохати підтвердити сказане або скоригувати. Втім, фахівець не вимагає диктувати правильні дані, щоб виправити помилку. Він просить відсканувати чи сфотографувати коректний варіант і надіслати на офіційну електронну адресу центру зайнятості/філії або передати через скриньку для кореспонденції, що розміщена біля входу в центр зайнятості/філію.

Представники служби зайнятості ніколи не просять називати номери банківських карток чи особистих банківських рахунків.

Будьте уважні та не втрачайте пильність, спілкуючись телефоном з незнайомцями!

За інформацією Чернігівського обласного центру зайнятості


« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.