Шановні жителі громади!

Дата: 18.04.2020 09:09

Прийміть сердечні вітання зі Світлим Христовим Воскресінням!
Все в нас буде добре, але ці Великодні свята ми ніколи не забудемо. Можливо вони навчать нас цінувати життя, те, що, ми маємо і тих, хто поруч.
Підносячи молитви до Господа нашого, благаймо Його, щоб Він благословив нашу державу, послав нашому народові духовне спасіння, дарував нам мир, здоров'я, злагоду, достаток.

Наше повсякденне життя змінилося і водночас змусило переосмислити свої вчинки, усвідомивши глибину всіх речей та цінностей божественних дарів - життя та здоров'я. Бережіть його і залишайтеся на Великодні св'ята вдома, у колі рідних людей.

Нехай Світло Воскресіння Христового дає нам силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день!

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

Міский голова                                                                                                                         Тетяна КОВЧЕЖНЮК