Дата: 13.04.2020 15:01

Бобровицька міська рада повідомляє, що 15 квітня 2020 року об 11 годині у адмінприміщенні (зал засідань, ІІІ поверх) за адресою: м.Бобровиця, вул. Незалежності, 46 відбудеться 31 сесія 7 скликання.  На сесію запрошуються депутати міської ради.

Питання на розгляд
31 сесії Бобровицької міської ради 7 скликання, 15.04.2020 року

1. Про внесення змін до Програми  з  проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, що  входять  до  Бобровицької  міської

ради,  на  2019-2021 роки.

2.   Про внесення змін  до Програми розвитку  дорожнього господарства та безпеки руху на 2019-2020 роки.

3. Про внесення змін у додаток №2 Програми економічного і соціального розвитку Бобровицької міської ради (об’єднана територіальна громада), на 2020 рік.

4.Про внесення змін до цільової  соціальної програми цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території міської ради на 2019 -2020 роки.

5. Про затвердження Програми фінансової  підтримки хворих

підвідомчої території Бобровицької міської ради з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз у лікувальних закладах.

6.  Про затвердження Програми з діагностики та лікування на підвідомчій території Бобровицької міської ради інфекції, викликаної COVID-19, на 2020 рік.

7.Про гербову печатку   фізкультурно-спортивного КЗ «СТАРТ».

8. Про внесення змін до Статуту ФСКЗ «СТАРТ».

9.Про прийняття у комунальну власність  Бобровицької міської ради майна ФСТ «Колос».

10. Про прийняття у комунальну власність  Бобровицької міської  ради комплексу будівель та споруд.

11. Про внесення змін до рішення 30 сесії 7 скликання від 25.03.2020 року №  1330-30/VII «Про припинення права постійного користування земельною ділянкою».

12. Про затвердження  розпоряджень міського голови, прийнятих у міжсесійний період.

13. Про внесення змін до  рішення міської  ради від  25  березня  2020 року  №1323-30/VII “Про затвердження   проєктів   землеустрою   щодо  відведення земельних ділянок у власність для  ведення особистого  селянського  господарства,для індивідуального садівництва та для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

14. Про затвердження проєктів землеустрою.

15.Про  затвердження  технічної  документації  із землеустрою  щодо  встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на  місцевості) для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна  ділянка).

16. Про  затвердження  технічної  документації із   землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на  місцевості) для  ведення товарного  сільськогосподарського виробництва.