Дата: 13.04.2020 08:52

Бобровицька міська рада повідомляє, що 14 квітня 2020 року  об 11.00 годині, у адмінприміщенні за адресою: м. Бобровиця, вул.Незалежності, 46 відбудеться засідання виконавчого комітету Бобровицької міської ради

Питання для розгляду:

1. Про проєкт Програми з  діагностики та лікування на підвідомчій території Бобровицької міської ради інфекції, викликаної COVID-19, на 2020 рік.

2. Про проєкт Програми фінансової підтримки хворих підвідомчої території Бобровицької міської ради з хронічною  нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз у лікувальних  закладах.

3. Про проєкт рішення «Про внесення змін до Програми з  проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, що  входять до  Бобровицької  міської ради,  на  2019-2021 роки».

4. Про проєкт рішення «Про внесення змін у додаток №2 Програми економічного і соціального розвитку Бобровицької міської ради (об’єднана територіальна

громада), на 2020 рік».

5. Про проєкт рішення «Про внесення змін до Програми розвитку  дорожнього господарства та безпеки руху на 2019-2020 роки».

6. Про проєкт рішення «Про внесення змін до цільової соціальної програми цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території міської ради на 2019 -2020 роки».

7. Про стан розгляду інформаційних запитів у Бобровицькій міській раді за підсумками І кварталу  2020 року.

8. Про внесення змін до рішення виконкому від 19.11.2019 року №228 «Про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2020 рік».

9. Про розгляд вироків, ухвал Чернігівського апеляційного суду та вироків Бобровицького  районного суду.

10. Про внесення змін у додаток 1до рішення виконкому Бобровицької міської ради  від 18.02.2020 року№ 39.

11. Про внесення змін в інформаційну картку адміністративної послуги «07-11. Надання матеріальної допомоги на поховання деяких категорій громадян», затверджену рішенням виконкому Бобровицької міської ради  від 18.02.2020 року № 43.

12. Про затвердження результатуконкурсу з визначення робочого органу.

13. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Бобровицької міської ради  від 29.03.2018 року № 50.

14. Про внесення змін  до рішення виконкому Бобровицької міської ради  від 29.03.2018 року № 49  «Про затвердження умов конкурсу з визначення пасажирського перевізника на автобусних маршрутах загального користування на підвідомчій території  міської ради».

15. Про доручення міському голові.

16. Про  нагородження Почесним званням України  «Мати-героїня».

17. Про порушення клопотання перед Чернігівським обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі щодо довгострокового пільгового кредиту.

18.  Про анулювання ордера  на житлове приміщення.

19. Про надання грошової допомоги на поховання  непрацюючих осіб.

20. Про надання грошової допомоги.

21. Про присвоєння та зміну адрес.