Ще двом жителям області встановлено діагноз коронавірус

Дата: 08.04.2020 18:41

Сьогодні лабораторно підтверджено коронавірус у жителя міста Носівка. Він госпіталізований у Ніжинську міську лікарню із ознаками пневмонії. Пацієнту надається необхідна допомога.
Контактних осіб першої хвилі встановлено (13 осіб), проведено дезінфекцію за місцем проживання.
Також підтверджено діагноз коронавірус у ще однієї жительки села Комарівка Борзнянського району.

На сьогодні в області 9 підтверджених випадків, з них 1 летальний.

Ще є 2 підозри у Борзнянському районі – у жительки міста Борзна та чоловіка із села Оленівка. Для отримання діагнозу матеріали направлені на ПЛР-тестування.

Хворі госпіталізовані до інфекційного відділення Борзнянської ЦРЛ.

Довідково. Борзнянська ЦРЛ має необхідне матеріально-технічне оснащення та кадрове забезпечення.

Заклад має двоповерхове окреме інфекційне відділення, працюють 2 лікарі-інфекціоністи, 4 терапевти, 1 педіатр та 2 анестезіологи.

Відділення інтенсивної терапії оснащене 5 апаратами ШВЛ та 6 кисневими концентраторами. 1 апарат ШВЛ та 1 кисневий концентратор вже розташовані в інфекційному відділенні.

За інформацією Чернігівської облдержадміністрації