На Чернігівщину надійшла партія медичних засобів для боротьби з поширенням коронавірусу

Дата: 31.03.2020 09:36

Днями зі столиці до Чернігівської області надійшов гуманітарний медичний вантаж із засобами медичної допомоги та індивідуального захисту для медиків та екстрених служб.
Управління охорони здоров’я ОДА отримало 1080 медичних костюмів біозахисту, 8240 респіраторів, майже 400 упаковок оглядових рукавичок різного розміру. Крим того для потреб лікарень області доставлено ендотрахеальні трубки, дихальні контури для дітей та дорослих, вірусо-бактеріальні фільтри, датчики, бахіли.

Наразі здійснюється розподіл необхідного медспорядження в лікувальні заклади області відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.

Відомо, що першочергово вантаж ізіз засобами медичної допомоги та індивідуального захисту направлено до Борзнянської центральної районної лікарні, де проходять лікування 2 пацієнтівіз підтвердженим діагнозом COVID-19.

За повідомленням Чернігівської ОДА