Нарада із запобігання занесення та поширення на територію району випадків захворювання коронавірусом

Дата: 23.03.2020 15:27

Сьогодні, 23 березня, міський голова Тетяна Ковчежнюк взяла участь у черговому засіданні районної  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій із запобігання занесенню та поширенню на територію району випадків захворювання коронавірусом.
Учасники наради обговорили виконання Плану дій з попередження можливого поширення інфекції на території району.

За результатами засідання було прийнято рішення вжити заходів щодо обмеження прийому фізичних осіб органами, закладами, підприємствами, установами, організаціями, що забезпечують надання адміністративних послуг (в окремих випадках відповідні органи можуть визначити перелік послуг та підстави для прийому фізичних осіб з метою надання адміністративних послуг як невідкладних); забезпечити надання адміністративних послуг юридичним особам дистанційно, довести зазначену інформацію до відома населення з використанням офіційних вебсайтів та інших комунікаційних засобів;  створити мобільну групу з контролю за дотриманням вимог протиепідеміологічних заходів під час епідемії коронавірусу Covid-19, продовжити роботу щодо поширення інформаційних матеріалів про алгоритм дій для населення при наявності симптомів гострого вірусного  захворювання.

Організаційний відділ міської ради