У Горбачах провели схід громадян

Дата: 10.03.2020 16:28

10 березня відбувся схід села Горбачі Бобровицької міської ради. За дорученням міського голови Тетяни Ковчежнюк участь у загальних зборах жителів Горбачівського старостинського округу взяли Світлана Дудар, начальник відділу будівництва, житлово-комунального господарства та благоустрою міської ради та Сергій Руденко, головний спеціаліст відділу земельних відносин та екології міської ради.

Відкрила збори виконуюча обов’язки старости Любов Вальченко, котра прозвітувала про роботу старостату в 2019 році. На початку виступу Любов Миколаївна назвала статистичні дані старостинського округу. На території села нині проживає 285 жителів, в тому числі 27 дітей дошкільного віку, 30 дітей шкільного віку, 87 громадян пенсійного віку та 141 особа працездатного віку.

Входить два населених пунктів (Горбачі, Зелене), в них 124 двори, з них постійно проживаючих  100 дворів. Відстань від с.Зелене до с.Горбачі 5 км.

У 2019 році було проведено поточний ремонт дороги по вул.Ярмоленка, Весела, Степова та Кошового, відновлено (узаконено) вуличне освітлення в с.Горбачі, облаштовано заклад загальної середньої освіти санвузлами. Виділялись кошти на благоустрій населеного пункту, проведення святкових заходів до Дня села.

Порушені питання стосувалися вуличного освітлення, капітального ремонту дороги по вул.Шкільна, грейдерування доріг по вулицях Зелена,  Затишна, Яблунева, ремонту Обеліску Слави, ремонту автобусних зупинок по вулицях Молодіжна, Степова, Л.Українки, Ярмоленка, косметичний  ремонт  сільського клубу, встановлення  дорожнього  знаку  по  вул.Степова  з  вказівником  на  інші  населені  пункти.

Організаційний відділ міської ради