ЧЕРЕЗ БОРГ ПО АЛІМЕНТАХ МЕШКАНЕЦЬ ЧЕРНІГІВЩИНИ НЕ ЗМІГ ВЛАШТУВАТИСЯ ОХОРОНЦЕМ

Дата: 12.03.2020 15:24

Фахівці юстиції за небажання піклуватися про власну родину та належним чином виконувати рішення суду внесли мешканця Бобровицького району до Єдиного реєстру боржників, обмежили у деяких правах, а також арештували його майно та банківські рахунки.
     Так, чоловік через подібні примусові заходи, викликані накопиченням боргу по аліментах у розмірі понад 47 тисяч гривень, не зміг отримати бажану роботу. Втративши право на користування зброєю, містянин опинився у край невигідному становищі, оскільки тепер він не міг працевлаштуватися охоронцем.

«Громадянин не відмовився від мрії отримати бажану посаду, тому й погасив у повному обсязі борг, а разом з тим сплатив 14 тисяч гривень штрафу та майже 5 тисяч гривень виконавчого збору, що передбачено чинним законодавством. Подібні труднощі та зайві витрати навчили батька вчасно піклуватися про свого сина, який завдяки державним виконавцям зміг захистити особисті економічні права», - розповіла Ірина Свистун, очільниця Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми), до складу якого увійшла Полтавська, Сумська та Чернігівська області.