Дата: 12.03.2020 15:06

Бобровицька міська рада повідомляє, що 25 березня 2020 року об 11 годині у адмінприміщенні (зал засідань, ІІІ поверх) за адресою: м.Бобровиця, вул. Незалежності, 46 відбудеться 30 сесія 7 скликання.  На сесію запрошуються: депутати обласної ради, в.о.старости, керівники установ, організацій.

Питання на розгляд
30 сесії Бобровицької міської ради 7 скликання, 25.03.2020 року

1. Про внесення змін до рішення міської ради від 24 грудня  2019 року №1114-26/VII  «Про бюджет Бобровицької міської об’єднаної територіальної громадина 2020 рік».

2. Про хід виконання Програми «Енергозбереження та енергоефективності  у закладах освіти Бобровицької міської ради на 2019-2020 роки»,  за підсумками 2019 року.

3.Про внесення змін  до Програми «Шкільний автобус»  на 2019- 2021 роки».

4.Про хід  виконання  Програми забезпечення пільгового підвезення педагогічних працівників та дітей до закладів освіти, розташованих у сільській місцевості, що належать до комунальної власності міської ради, до місць роботи (навчання) та у зворотному напрямку на 2020-2021 роки, за підсумками 2019 року.

5. Про внесення змін  до Положення  про громадський бюджет (бюджет участі) в Бобровицькій міській раді.

6. Про внесення змін у додаток №2 Програми економічного і соціального розвитку Бобровицької міської ради (об’єднана територіальна громада), на 2020 рік.

7. Про хід виконання Програми компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян в автомобільному транспорті загального користування на 2019-2020 роки.

8. Про хід виконання Програми компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян залізничним транспортом на 2016-2020 роки.

9. Про виконання Програми соціального захисту окремих категорій громадян та порядку проведення розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд автомобільним транспортом на 2019 рік.

10. Про хід виконання Програми Громадське бюджетування (бюджет участі) в Бобровицькій міській раді на 2019-2020 роки»,  за підсумками 2019 року.

11. Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього господарства та безпеки руху на 2019-2020 роки.

12. Про внесення змін до цільової соціальної програми цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території міської ради на 2019 -2020 роки.

13. Про втрату чинності рішення 14 сесії Бобровицької міської ради сьомого скликання від 25.01.2019 р. «Про затвердження Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури підвідомчої території Бобровицької міської ради».

14. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.

15. Про клопотання до Бобровицької районної ради щодо передачі комплексу будівель.

16. Про затвердження порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб Бобровицької міської ради.

17. Про передачу в оперативне управління КП «Міськдобробут» житлового будинку.

18. Про  надання  дозволу  на  розробку  містобудівної документації-детального  плану  території земельної  ділянки щодо  можливої  реконструкції  магазину під  магазин-закусочну.

19. Про затвердження  розпоряджень міського голови, прийнятих у міжсесійний період.

20. Земельні  питання.

21.Інші  питання.