Розпочато конкурс проєктів «Всеукраїнського громадського бюджету» Чернігівської області

Дата: 12.03.2020 10:14

Відповідно до Положення про порядок ініціювання та подання проєктів «Всеукраїнського громадського бюджету» Чернігівської області, затвердженого розпорядженням голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 31 січня 2020 року № 57 «Про затвердження Положення про порядок ініціювання та подання проєктів «Всеукраїнського громадського бюджету» Чернігівської області» та рішення регіональної конкурсної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів ДФРР було прийнято рішення про оголошення конкурсу проєктів Всеукраїнського громадського бюджету Чернігівської області, який стартує 10 березня п.р. та затверджено обсяг коштів ДФРР для реалізації проектів в розмірі 5 млн гривень.
     У конкурсному відборі можуть брати участь громадяни Чернігівської області віком від 18 років, заявники, наукові установи, громадські організації, які здійснюють діяльність в межах Чернігівської області.