Старостати звітують

Дата: 06.03.2020 15:53

Сьогодні у Петрівському старостинському окрузі прозвітували за проведену роботу протягом 2019 року.
За дорученням міського голови Тетяни Ковчежнюк, участь у зборах взяла Наталія Сонець, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради. Також були присутні Сергій Чубовський, депутат обласної ради, представник Бобровицького районного центру для сім’ї, дітей та молоді, дільничний інспектор, керівник ФГ «Добробут».

У Петрівському окрузі нині зареєстровано 674 особи, з них 231 особа пенсійного віку, 350 працездатного населення, 33 дітей дошкільного віку, 60 дітей шкільного віку.

Підприємства сільськогосподарського виробництва ТОВ СГТ «Співдружність», ФГ «Добробут» та «Крижовий В.В.» спеціалізуються на вирощуванні зернових.

За звітний період здійснювався поточний ремонт дороги  по вул. Братів Моренко, придбано і встановлено автобусну зупинку, завершено ремонт приміщення і  відкрито  заклад дошкільної освіти  «Струмочок», проведено поточний  ремонт Петрівського ЗЗСО І-ІІ ступенів.

Порушеними питаннями є освітлення вулиць Ватутіна та Кооперативна, запровадження щомісячного вивезення твердих побутових відходів, закінчення робіт по очищенню ставка.

Організаційний відділ міської ради