Перемога в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Дата: 10.03.2020 12:58

З метою духовного, творчого розвитку здобувачів освіти, створення умов для формування високоінтелектуального потенціалу обдарованої учнівської молоді з 03 до 23 лютого 2020 року проводився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, організований обласним комунальним позашкільним навчальним закладом «Чернігівська Мала академія наук учнівської молоді» Чернігівської обласної ради.

У конкурсі-захисті  взяли участь 6 здобувачів освіти з таких освітніх закладів: Бобровицького ліцею, Бобровицького № 1, Озерянського та Козацького ЗЗСО І-ІІІ ступенів.  Учасники  презентували свої роботи в шести наукових секціях.

Високі результати, отримали здобувачі освіти Бобровицького ліцею: Рудько Анастасія (9 клас, науковий керівник Литвин Т.М.) та Рассахацька Дарина (10 клас, науковий керівник Буяло О.М.),  які відзначилися дипломами ІІ ступеня.

Вітаємо переможців інтелектуальних змагань та бажаємо подальших перемог!