Проведено щотижневу оперативну нараду при міському голові

Дата: 02.03.2020 11:35

2 березня відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Тетяни Ковчежнюк.
На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життя громади, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки, а також освіти.
Традиційно на нараді було заслухано загальний відділ про стан виконавської дисципліни та виконання доручень міського голови, а також обговорені звіти керівників відділів і плани роботи на поточний тиждень.

Наступною обговорювали тему благоустрою, яка є однією з пріоритетних. Аварійні дерева, кількість яких в нашому місті є досить значною, вуличне освітлення, прибирання гілля, благоустрій кладовищ - головні напрямки роботи КП минулого тижня.

На 6 березня заплановано заходи з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру.

По завершенню апаратної наради міським головою було надано ряд рекомендацій та доручень посадовим особам та керівникам структурних підрозділів в межах їх повноважень.

Організаційний відділ міської ради