Відбувся підсумковий етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дата: 02.03.2020 14:24

29 лютого 2020 року на базі Чернігівського колегіуму № 11 Чернігівської міської ради  був проведений підсумковий етап Конкурсу.
Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика є традиційним у Чернігівській області. У фінальному етапі Конкурсу взяли участь 36 здобувачів освіти. КОСМІН Богдан, учень 6 класу Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1, який визнаний переможцем обласного Конкурсу та нагороджений дипломом ІІ ступеня, взяв участь у підсумковому етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (керівник Градко Раїса Петрівна, учитель української мови та літератури).

Людмила Зіневич, представник Міжнародного благодійного фонду «Ліга українських меценатів», директор Чернігівської міської комунальної централізованої бібліотечної системи, кандидат філологічних наук, доцент, звернулася із вітальним словом до переможців обласного етапу Конкурсу.

Члени оргкомітету обласного етапу ХХ Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика: Віктор Довбня,  проректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти
імені К.Д. Ушинського, доктор філософських наук; Людмила Зіневич, представник Міжнародного благодійного фонду «Ліга українських меценатів»,  Інна Вошкіна, завідувач відділу  роботи з обдарованими учнями Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, - вручили учасникам підсумкового етапу дипломи та подарунки.

Здобувачі освіти виконували конкурсні завдання фінального етапу відповідно до Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика протягом 1–3 годин.

Роботи учасників було передано представникові Ліги українських меценатів з метою передачі членам журі підсумкового  етапу.

Вітаємо переможця та керівника! Бажаємо успіхів!