Засідання колегії відділу освіти

Дата: 27.02.2020 15:03

26 лютого на базі Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 відбулося розширене  засідання колегії відділу освіти. На засідання були запрошені керівники  закладів дошкільної  та загальної середньої освіти.

Питання щодо впровадження системи НАССР на сьогодні досить актуальне. Начальник  Бобровицького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Дуб Роман Васильович розповів про систему та ініціював проведення навчання директорів закладів освіти.

Головний бухгалтер відділу освіти Герасименко Олександра прозвітувала про фінансово-господарську діяльність закладів освіти за 2019 рік.

Методисти відділу освіти (Липко К.М. та Вітюк Т.В.) проаналізували питання булінгу в школах та ведення ділової документації в закладах дошкільної освіти Бобровицької міської ради.