Проведено засідання робочої групи з питань розгляду електронної петиції

Дата: 26.02.2020 15:59

Сьогодні, у малому залі засідань адміністративної будівлі міської ради  проведено засідання робочої групи з питань розгляду електронної петиції «Ремонт дороги в селі Браниця».
На засідання робочої групи була запрошена і автор електронної петиції Гребоножко Н.М., жителька с. Браниця.
Вів засідання голова робочої групи, заступник міського голови Сергій Циба, який ознайомив присутніх з порядком денним.

Заявниця звернулася з проханням виділити кошти на ремонт дороги протяжністю 1,5 км, так як стан дорожнього покриття знаходиться в критичному стані. Вона просить зробити ремонт в декілька етапів, а тому прозвучало питання підтримати петицію робочою групою.

Бюджет на поточний рік вже прийнятий, кошти на ремонт вулиці в селі Браниця в ньому не передбачені, тому зробити ремонт у поточному році не можливо.

При формуванні бюджету на 2021 рік буде враховано цю електронну петицію і передбачено кошти на виготовлення проєктно-кошторисної документації на ремонт дороги по вул.Шевченка в с.Браниця.

Висловлені пропозиції та оголошені на засіданні висновки, буде винесено на розгляд постійної комісії міської ради з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Загальний відділ міської ради