Засідання школи молодого вчителя іноземної мови

Дата: 24.02.2020 16:15

20 лютого 2020 року на базі Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 відбулося засідання школи молодого вчителя іноземної мови з теми «Використання ігрових форм навчання на уроках англійської мови в початкових класах».
Молоді педагоги відвідали підсумковий урок у першому класі на тему «Іграшки. Числівники. Кольори» (учитель Дарага Ю.П..). Урок був цікавий, сучасний, відповідно до вимог Нової української школи. Юлія Петрівна вміло використала різні види практичної роботи, застосувала елементи гри, оптимально поєднала індивідуальні та фронтальні форми роботи. Удало використала таблиці, роздатковий матеріал. Створила на уроці такі мовленнєві ситуації, коли кожен учень мав можливість висловитися, проявити себе в комунікативному процесі.

Юлія Петрівна підготувала із учнями 4 класу виховний захід «День святого Валентина». Вихованці співали пісні, виконували різні цікаві завдання і цим самим переконали присутніх, що вони досконало знають англійську мову.

Останнім акордом зустрічі був майстер-клас, де педагог поділилася з колегами своїм досвідом роботи. Підбила підсумки семінару методист відділу освіти Красуля К.І.