…Небесна сотня – це наш біль і наша гордість

Дата: 20.02.2020 11:44

Минає шість років найдраматичнішої події сучасної історії України. Події 2014 року сколихнули не тільки Україну, а й увесь світ. На Майдані загинули понад сотня українських патріотів – Героїв Небесної Сотні – сміливих, вольових, мужніх, незалежних, цілеспрямованих, справедливих, чиї серця були переповнені щирою любов’ю до України. Вони віддали своє життя, відстоюючи ідеали демократії, європейський вибір, гідне майбутнє для наступних поколінь.

Сьогодні, керівництво міської ради, районної державної адміністрації, районної ради, представники трудових колективів організацій та установ міста, громадськість, вшанували пам'ять хвилиною мовчання вірних синів України, які боролися за честь, справедливість та гідність українського народу.

В знак шани присутні поклали квіти до пам’ятного знаку борцям за українську державність.

У храмах проведено поминальні богослужіння за загиблими захисниками.

Організаційний відділ міської ради