Оголошення про конкурс

Дата: 20.02.2020 10:35

Відділ освіти Бобровицької міської ради оголошує конкурс на посади педагогічних працівників Комунальної установи «Бобровицький інклюзивно-ресурний центр» Бобровицької міської ради Бобровицького району Чернігівської області, а саме:

вчителя-логопеда (1 штатна одиниця);

вчителя-дефектолога (0, 5 штатної одиниці);

вчителя-реабілітолога (0, 25 штатної одиниці).

Вимоги до кандидатів:

• вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Фізичне виховання (лікувальна фізкультура)» за спеціалізацією логопеда, сурдопедагога, олігофренопедагога, тифлопедагога, вчителя лікувальної фізкультури;
  • стаж роботи за фахом не менше трьох років (не менше 50 відсотків педагогічних працівників ІРЦ повинні мати стаж роботи три роки за фахом).

Документи для участі в конкурсі приймаються з 15 січня по 13 лютого 2020 року включно за адресою: вул. Незалежності, 60, м. Бобровиця, Чернігівська область, 17400; e-mail: bobrovitsa_irc@ukr.net

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою) наступні документи*:

копію паспорта громадянина України;

письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

копію трудової книжки;

копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

* Особа може надати також й інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Щодо часу та місця проведення конкурсу, основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці, переліку питань для проведення іспиту з урахуванням специфіки функціональних обов'язків тощо інформація надається за телефоном 097-285-16-60 (Шимко Наталія Віталіївна, директор КУ «Бобровицький ІРЦ») або під час особистого прийому за адресою: вул. Незалежності, 60, м. Бобровиця.