Рішення виконкому від 02.02.2018 року

Дата: 07.02.2018 11:30

Про погодження розміщення цирку-шапіто „ГРАНД”

БОБРОВИЦЬКА МIСЬКА РАДА

Чернігівської областi

В И К О Н А В Ч И Й К О М I Т Е Т

Р I Ш Е Н Н Я

02 лютого 2018 року

м.Бобровиця

Про погодження розміщення
цирку-шапіто „ГРАНД”

Відповідно до ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист дирекції ДП „Молодість” Київської державної адміністрації від 15.01.2018 року про погодження розміщення цирку-шапіто «ГРАНД» в м. Бобровиця, з метою проведення дозвільно-масових заходів для мешканців міста, виконком міської ради вирішив :

1. Погодити ДП „Молодість” розміщення цирку-шапіто «ГРАНД» в м. Бобровиця на березі річки Бистриця (в районі дитячого майданчику) з 12.03.2018 року по 15.03.2018 року.
  2. Охорона громадського, санітарного порядку та дотримання правил техніки безпеки залишається за організаторами гастролів.
  3. Дирекції ДП „ДМолодість”:
    • укласти договір на прибирання та вивіз сміття з ДП «Міськдобробут благоустрій»;
    • при проведенні заходів за участю тварин мати відповідні супроводжуючі ветеринарні документи.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Цибу С.М.
Міський голова                                                                                                                     Т.М.Ковчежнюк