Відкритий чемпіонат Бобровицької міської ради з футзалу

Дата: 18.02.2020 17:00

З  26 січня і по 16 лютого 2020 року у спортивному залі Бобровицького коледжу економіки та менеджменту ім. О. Майнової відбулися ігри відкритого чемпіонату Бобровицької міської ради з футзалу. Дев’ять команд визначали найсильнішого.

За підсумками чемпіонату чемпіоном стала команда ФК «Бобровиця», друге місце у команди ФК «Сокіл-1» с. Марківці, третє місце виборола команда ФК «Вороньки». Кращим бомбардиром чемпіонату став гравець ФК «Прогрес» с. Мирне Олексій Чухрай, який забив 39 голів.

Кращим воротарем визнано Володимира Гусака (ФК «Вороньки»). Кращий гравець чемпіонату – Сергій Сергієнко з команди ФК «Бобровиця». Усі переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами Бобровицької міської ради.