Рішення виконкому від 28.02.2018 року

28 лютого 2018 року

м.Бобровиця

Про розпорядок роботи магазину

Відповідно до ч. а, п. 8, ч. б, п. 2, 4 ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів", за погодженням із ФОП Мороз В.А., виконавчий комітет  міської ради вирішив:

1. .Встановити ФОП Морозу Володимиру Андрійовичу розпорядок роботи об’єкта торгівлі (магазину) за адресою: с. Стара Басань, вул. Миру, 19б:
    • з 8.00 до 18.00 год.;
    • у літній період з 8.00 до 20.00 год.;
    • у вихідні та святкові дні з 8.00 до 23.00 год.;
    • перерва на обід з 13.00 до14.00 год.
  2. ФОП Мороз В.А. забезпечити:
    • належну організацію обслуговування населення у торговому закладі з дотриманням законодавства щодо захисту прав споживача;
    • освітлення закріпленої території біля торгового об’єкту;
    • установку урни для сміття.
  3. Відповідальність за дотримання громадського порядку, санітарного стану на прилеглій території (встановлення урн для сміття, організація його вивезення) та погодженого цим рішенням режиму роботи покласти на Мороза В.А.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови згідно розподілу обов’язків .
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради                                             Л.В.Петько