Проведено загальні збори (сходи) громадян у селі Наумівка

Дата: 14.02.2020 14:54

14 лютого, проведено загальні збори (сходи) громадян у селі Наумівка. На зборах були присутні 17 осіб. У сході села взяла участь керуюча справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Наталія Сонець.

Жителі села заслухали звіт в.о старости Осокорівського старостинського округу Бобровицької міської ради Людмили Коросташивець про виконання Програми соціально-економічного розвитку підвідомчої території у 2019 році та основні завдання на 2020 рік.

Учасники заходу обговорили основні питання життєдіяльності підвідомчої території, які стосувалися благоустрою.

Звіт в.о. старости щодо виконання Програми соціально-економічного розвитку підвідомчої території взято до відома, роботу виконкому визнано задовільною.

За підсумками розгляду питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

Організаційний відділ міської ради