Проведено щотижневу апаратну нараду

Дата: 12.02.2020 16:56

Фото без опису
Заступник міського голови Лариса Петько, 12 лютого, провела щотижневу апаратна нарада з начальниками відділів та спеціалістами виконавчого апарату. На нараді було підведено підсумки роботи за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

Були озвучені актуальні питання життя громади, обговорено підготовку матеріалів на засідання 29 сесії міської ради 7 скликання, оформлення проєктів рішень виконавчого комітету, проведення загальних зборів (сходів) громадян за місцем проживання.

Заступник міського голови Лариса Петько дала відповідні доручення начальникам відділів виконавчого апарату міської ради, згідно з  розподілом повноважень.

Організаційний відділ міської ради
Фото без опису
Фото без описуФото без опису