Студенти коледжу навчилися складати резюме для успішного працевлаштування

Дата: 05.02.2020 17:22

У Бобровицькому коледжі економіки та менеджменту імені О. Майнової запроваджено цикл уроків зайнятості «Чинники успішного працевлаштування», які проводить для студентів керівник центру кар’єри та працевлаштування коледжу Микола Демидюк. Коло питань, які розглядаються на цих уроках: «Законодавчі акти та нормативні документи з питань регулювання ринку праці та зайнятості», «Молодь на ринку праці», «Техніка самостійного пошуку роботи», «Створення резюме», «Самозайнятість. Організація підприємницької діяльності» та інші. В програмі також передбачені практичні заняття, які дають можливість ознайомитися з джерелами та методами пошуку роботи, набути навичок написання резюме, оволодіти прийомами самопрезентації, і цим самим підготуватися до самостійного життя та вдалої конкуренції під час пошуку роботи.

5 лютого фахівці відділу сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської РФ Чернігівського ОЦЗ спільно із керівником центру кар’єри та працевлаштування коледжу Миколою Демидюком провели тренінг на тему «Підготовка резюме» для студентів групи М-31. Майбутні випускники коледжу дізналися про види та структуру резюме, отримали поради щодо техніки підготовки власного резюме під конкретну вакансію. Крім того, учасники заходу активно обговорювали питання працевлаштування молоді за робітничими професіями, техніки пошуку роботи, опрацювання джерел пошуку вакансій.

Такі заняття будуть проведені й для інших випускних груп коледжу.