Дата: 06.02.2020 15:53

Бобровицька міська рада повідомляє,
що 18 лютого  2020 року  об 11.00 годині, у адмінприміщенні  за адресою: м. Бобровиця, вул.Незалежності, 46  відбудеться засідання виконавчого комітету Бобровицької міської ради

Питання для розгляду:

1.Звіт міського голови про діяльність виконавчих органів міської ради за підсумками 2019 року.

2. Звіт про виконання  міського бюджету за 2019 рік.

3. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку   Бобровицької міської ради  за підсумками  2019 року.

4.Про проєкт Програми профілактики правопорушень на підвідомчій території Бобровицької міської ради на 2020-2022 роки.

5. Про проєкт Програми проведення профілактичних заходів по боротьбі з епізоотіями на підвідомчій території Бобровицької міської ради на 2020 рік.

6. Про проєкт Програми фінансової підтримки та розвитку КНП «Бобровицька центральна районна лікарня» на 2020 рік.

7. Про проєкт Програми «Забезпечення  пільгових категорій  населення підвідомчої території Бобровицької міської ради безкоштовним зубопротезуванням на 2020 рік».

8. Про проєкт Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на підвідомчій території Бобровицької міської ради на 2020-2021 роки.

9. Про проєкт рішення «Про  внесення змін  до Програми  соціальної підтримки  громадян  підвідомчої  території Бобровицької міської ради, які  постраждали внаслідок  Чорнобильської  катастрофи  на 2020 рік».

10. Про проєкт рішення «Про внесення змін до цільової соціальної Програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на підвідомчій території Бобровицької міської ради на 2020 рік».

11. Про проєкт рішення «Про внесення змін до Програми забезпечення необхідними медикаментами хворих на нецукровий діабет жителів підвідомчої території Бобровицької міської ради на 2019-2020 роки».

12.Про проєкт рішення «Про внесення змін до Програми забезпечення осіб з інвалідністю технічними засобами на 2020-2021 роки».

13.Про проєкт рішення «Про внесення змін до Програми забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет жителів підвідомчої території Бобровицької міської ради,  на 2020-2021 роки».

14. Про затвердження Порядку видачі довідок.

15. Про затвердження Порядку надання допомоги  на поховання.

16.Про Порядок організації поховання на території Бобровицької міської ради померлих одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян, від поховання яких відмовилися рідні, знайдених невпізнаних трупів.

17.Про підсумки роботи адміністративної комісії при виконавчому комітеті Бобровицької міської ради за 2019 рік.

18. Про організацію та забезпечення доступу до публічної інформації у Бобровицькій міській раді.

19. Про затвердження інформаційних та технологічних карток  адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Бобровицької міської ради.

20. Про  затвердження та введення в дію посадових інструкцій працівників відділу «Центр надання адміністративних послуг»  Бобровицької міської ради.

21. Про розгляд вироків  Бобровицького  районного суду.

22. Про власну назву села Лідин Олександрівського старостинського округу.

23. Про надання дозволу на виготовлення проєктно–кошторисної  документації.

24. Про погодження місця розташування пересувної тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

25. Про приватизацію житлового будинку.

26. Про затвердження списку громадян,   які мають право на отримання приватизаційних паперів.

27.Про присвоєння та зміну адрес.

28. Про надання грошової допомоги.

29. Інші питання.