Нарада з в.о. старостами.

Дата: 22.01.2020 15:25

21 січня 2020 року в малому залі адмінприміщення відбулась семінар нарада з в.о. старостами, яку провів заступник  міського голови Сергій Циба.
    Про порядок  заповнення та подання декларації особи уповноваженої на виконання функції держави або місцевого  самоврядування проінформувала Інна  Овдій  начальник  відділу правового забезпечення та кадрової роботи.
      Роман Дуб  начальник  районного управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Чернігівській області ознайомив  присутніх  про загальні питання  роботи  Держпродспоживслужби . Було розглянуто питання спалаху африканської чуми свиней,  грипу птиці та результатів перевірки масла на фасильфікат.