Апаратна нарада при міському голові

Дата: 20.01.2020 15:18
Кількість переглядів: 155

20.01.2020 р. відбулася чергова апаратна нарада при міському голові з заступниками міського голови, керуючим справами, секретарем ради, начальниками відділів  виконавчого апарату та керівниками структурних підрозділів міської ради з питань життєдіяльності громади. Керівники  відділів прозвітували про проведену роботу за минулий тиждень та про стан виконаних доручень. Обговорили план роботи на поточний тиждень.
    Крім того, було обговорено підготовку до 27 сесії  міської ради сьомого скликання.  Міським головою Тетяною Ковчежнюк дано відповідні доручення керівникам відділів виконавчого апарату Бобровицької міської ради, згідно їх повноважень.