Новорічне свято

Дата: 14.01.2020 17:01

Новий рік та Різдво – це завжди час для сюрпризів, цікавих розваг та очікування зустрічі з чимось дуже хорошим і незвичайним. Кожен хто у ці святкові дні загадає бажання, воно обов’язково здійсниться.
    Новий рік –  це свято що надихає на краще, примушує нас на мить забути про існуючі проблеми, турботи і поринути  в  чарівну зимову казку.
     10 січня у районному будинку культури  відбулося  новорічне, різдвяне свято  під патронатом міського голови  Тетяни Ковчежнюк і голови районної державної адміністрації Василя Кучерини. На святковому заході зібралися діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, з багатодітних  родин  та обдаровані.
    Заступник міського голови Сергій Циба привітав всіх з Новим роком  та Різдвом Христовим, побажав присутнім міцного здоров'я, успіхів, а також миру, добра та здійснення всіх найзаповітніших мрій, приєднались до вітань і заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Ляшенко та Благочинний Бобровицького округу Православної церкви України протоіерей Тарас Явдощак.
     Свято відбулося за підтримки Бобровицької міської ради, Православної церкви України та ФГ «Ольга-Аллін» які  надали солодкі подарунки  для  дітей.
            Учасники та глядачі дійства отримали величезне задоволення і позитивні емоції від новорічного свята.