Дата: 13.01.2020 16:44

Бобровицька міська рада повідомляє,
що 24 січня 2020  року року об 11 годині у адмінприміщенні (зал засідань, ІІІ поверх) за адресою: м.Бобровиця, вул. Незалежності, 46 відбудеться  засідання 27 сесії 7 скликання. На сесію запрошуються: депутати міської ради, в.о.старости, керівники установ, організацій.

Порядок денний:

1. Про затвердження Стратегії сталого розвитку Бобровицької об’єднаної територіальної громади на 2020-2027 роки.

2. Про внесення змін до Програми розвитку галузі житлово -комунального господарства Бобровицької міської ради на 2020 рік.

3. Про затвердження Програми соціальної підтримки сімей загиблих (зниклих безвісти) під час участі в ООС(АТО), сімей загиблих при виконанні інтернаціонального обов’язку в Афганістані на 2020 рік.

4. Про внесення змін до Програми з проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, що входять до Бобровицької міської ради, на 2019-2021 роки.

5. Про затвердження Регламенту роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Бобровицької міської ради (в новій редакції).

6. Про затвердження Положення про офіційний сайт Бобровицької міської ради.

7. Про внесення змін до рішення 26 сесії Бобровицької міської ради 7 скликання від 24.12.2019 року № 1114-26/УІІ «Про бюджет Бобровицької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»

8. Про використання у 2019 році коштів на фінансування діяльності Бобровицької РО ФСТ «Колос» та Бобровицької ДЮСШ «Колос».

9. Про створення фізкультурно-спортивного комунального підприємства.

10. Про внесення змін до рішення 1 сесії Бобровицької міської ради УІІ скликання від 22.11.2017 року « 22-/УІІ « Про утворення та затвердження персонального складу виконавчого комітету Бобровицької міської ради».

11. Про виконання Програми зміцнення матеріально-технічної бази управління соціального захисту населення Бобровицької районної державної адміністрації, на 2019 рік

12. Про виконання Програми соціальної підтримки громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2019 рік.

13. Про хід виконання Програми організації та проведення суспільно- корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно- корисних робіт, на 2019-2020 роки за підсумками 2019 року.

14. Про хід виконання Програми організації та проведення громадських робіт на підвідомчій території Бобровицької міської ради, на 2019 - 2020 рокиза підсумками 2019 року.

15. Про виконання Програми фінансової підтримки діяльності Бобровицької районної організації Товариства Червоного Хреста України в Чернігівській області.

16. Про виконання Програми фінансової підтримки розвитку комунальної установи «Трудовий архів Бобровицького району», на 2019 рік.

17. Про виконання Програми фінансової підтримки діяльності районної ради ветеранів України у Бобровицькому районі, на 2019 рік.

18. Про хід виконання Програми забезпечення пожежної безпеки на підвідомчій території Бобровицької міської ради на 2019-2020 роки за підсумками 2019 року.

19. Про виконання цільової Програми матеріально-технічного забезпечення загону територіальної оборони Бобровицької міської ради, на 2019 рік.

20. Про хід виконання цільової Програми цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території міської ради на 2019-2020 роки за підсумками 2019 року.

21. Про виконання Програми розвитку бібліотек Бобровицької централізованої бібліотечної системи, як інформаційних і культурних центрів на 2019 рік (підвідомчої території міської ради).

22. Про хід виконання Програми роботи з обдарованою молоддю підвідомчої території міської ради на 2019-2021 роки за підсумками 2019 року.

23. Про виконання Програми «Вчитель» підвідомчої території Бобровицької міської ради на 2019 рік.

24. Про виконання Програми підтримки та розвитку дошкільної освіти у 2019 році.

25. Про виконання Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2019 рік.

26. Про хід виконання Програми попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування на підвідомчій території Бобровицької міської ради.

27. Про хід виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей підвідомчої території Бобровицької міської ради, на 2019-2020 роки за підсумками 2019 року.

28. Про затвердження актів приймання-передачі дошкільних навчальних закладів та їх майна.

29. Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Бобровицької міської ради.

30. Про затвердження актів приймання-передачі автомобілів.

31. Про клопотання щодо безоплатної передачі у комунальну власність Бобровицької міської ради закладів культури та їх майна.

32. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Бобровицької міської ради будинку.

33. Про затвердження розпоряджень міського голови, прийнятих у міжсесійний період.

34. Земельні питання.

35. Інші питання.