Оголошення про роботу погоджувальної комісії

Дата: 09.01.2020 15:57

Бобровицька міська рада повідомляє, що 14.01.2020р. об 11-30 год. на земельній ділянці з кадастровим номером: 7420610100:00:011:2640, яка знаходиться на території Бобровицької міської ради (біля позначки охоронної зони 150 м в обидва боки магістрального газопроводу Ду 325мм, на смузі відведення автошляху Ніжин – Бобровиця – Нова Басань)  буде працювати погоджувальна комісія з метою розгляду спірних питань, що виникли у процесі громадського обговорення  та слухань щодо врахування  громадських інтересів під час розроблення  містобудівної документації: «Детальний план  території земельної ділянки, площею 0,2382га, кадастровий номер: 7420610100:00:011:2640,  в частині, яка розташована  за межами населеного пункту м. Бобровиця, відповідно до схеми планування частини території  району з урахуванням державних і регіональних інтересів щодо плану можливої забудови АЗС на даній земельній ділянці  на території Бобровицької міської ради  Бобровицького району  Чернігівської  області».

Міська рада