Змагання відкритого чемпіонату Бобровицької міської ради з настільного тенісу.

Дата: 02.01.2020 16:59

У спортивному залі Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, відбувся відкритий чемпіонат Бобровицької міської ради з настільного тенісу серед учнів закладів загальної середньої освіти першої групи.  У змаганнях  брали участь 9 команд Бобровицької міської ради.
     У підсумку змагань серед дівчат перемогу здобула Дарина Трубач Новобасанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, друге місце виборола  Олександра Рябуха Бобровицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів, третє місце у Анни Горбач Кобижчанський  ЗЗСО  І–ІІІ ступенів.
    Серед  юнаків чемпіоном став Ярослав Пугач Новобасанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ІІ місце у Владислав Бровченко  з Кобижчанського ЗЗСО І-ІІ ступенів, ІІІ місце здобув  Мирослав Ковтяга  з команди  Рудьківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.
    У командному заліку перемогу здобула команда Новобасанський ЗЗСО І-ІІ ступенів, ІІ місце у команди Кобижчанського ЗЗСО І-ІІ ступенів, ІІІ місце виборола команда Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2.
     Усі переможці та призери чемпіонату нагороджені медалями та грамотами Бобровицької міської ради.